WYSZUKIWARKA
 

DOBIERZ WINO
 

NOWOŚĆ
 

SŁOWNIK KONESERA
 
 
 

 
Jak przechowywać wino
     

       Jeśli nie dysponujemy piwniczką, w której panuje stała temperatura nie przekraczająca 18 stopni C, musimy wygospodarować w miarę ciemne i chłodne, przewiewne miejsce.

Istotne, by nie występowały tam duże wahania temperatury (w żadnym wypadku butelek nie należy przechowywać w kuchni, w której wino byłoby narażone na ciepło wytwarzane podczas gotowania oraz aromaty zdolne przenikać do trunku przez korek!).

Katastrofą może okazać się także dostęp światła, a zwłaszcza słońca. Zawartość butelki skrywającej nawet najbardziej szlachetne wino może szybko zamienić się w kwaśną ciecz, która nie będzie nadawała się do picia, jeśli nieuważny właściciel wystawi ją na działanie promieni słonecznych. Z tego też powodu należy unikać kupowania win z wystaw sklepowych, na których przez większą część dnia trunki „gotują się” w butelkach.

 

 

MASZ PYTANIE?
 
INFOLINIA: 0801 000 330
 
Ania:
+48 62 586 06 65
 
 
 
 
 

MOJE KONTO
E-mail:
Hasło:
 

KOSZYK
Ilość artykułów: 0
Wartość artykułów: 0,00 PLN
 
 

KALENDARZ KONESERA
 
IMIENINY:
 
Dzisiaj
Bogusławy i Bogumiły
 
Jutro
Adolfa i Tymona
 
Pojutrze
Czesława i Agnieszki
 
  

Dostępny pod adresem www.winakonesera.pl sklep internetowy Wina Konesera prowadzony jest przez Plettac Distribution sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000207814. Spółka Plettac Distribution Sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 2,3 mln, opłacony w całości.
 
Dane adresowe/kontaktowe:
Plettac Distribution sp. z o.o.
Wina Konesera
ul. Kościuszki 31, 63-500 Ostrzeszów
NIP: 821-164-90-55
Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres info@winakonesera.pl lub pod numerem
telefonu: 62 586-06-65 lub 586-06-40 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

RODO - Ochrona danych osobowych