WYSZUKIWARKA
 

DOBIERZ WINO
 

NOWOŚĆ
 

SŁOWNIK KONESERA
 
 
 

 

Casas de Hualdo Oliwa Arbequina Extra Virgin

Casas de Hualdo - trzecia na świecie najlepsza oliwa z oliwek Arbequina z pierwszego tłoczenia jest już dostępna w naszym sklepie internetowym.
Oliwę doceniło tegoroczne jury najbardziej prestiżowego konkursu  oliw, jaki odbywa się na świecie. Mowa o Los Angeles International Extra Virgin Olive Oil Competition na którym w kategorii ARBEQUINA Casas de Hualdo otrzymała brązowy medal.
Wyróżnia ją delikatny i łagodny smak. Sposobem na uzyskanie  doskonałej jakości jest zbiór oliwek kiedy są jeszcze młode i mają wówczas aromatyczny jabłkowo-migdałowy smak.

Dowiedz się więcej
 
Casas de Hualdo Oliwa Manzanilla Extra Virgin

Oliwa z oliwek z drzewa oliwnego Manzanilla jest najmłodszym "dzieckiem" Agroexplotaciones Tocuman, zaś samo drzewo oliwne znakomicie wpisało się w charakter gleb i warunków Toledo.
Tę oliwę trudno pomylić z innymi odmianami, ponieważ wyróżniają ją szczególne cechy. Jak żadna inna łączy w sobie zarównio miękkość i delikatność jak i dozę goryczki i ostrości.
Jest to odpowiedni wybór dla tych, którzy szukają jednocześnie owocowego aromatu, intensywności i długo utrzymującego się smaku na podniebieniu.

Dowiedz się więcej

Casas de Hualdo Oliwa Picual Extra Virgin

Staranna opieka i delikatność z jaką uprawia się drzewa oliwne, sprawia, że uzyskuje się oliwki o najwyższej jakości oraz o wysokim stężeniu polifenoli.
Oliwki zebrano w optymalnym momancie dojrzewania, tak, że uzyskana z nich oliwa ma żółto-zielony kolor, a po otwarciu butelki uderza intensywny aromat i długo utrzymujący się na podniebieniu smak. Picual wyróżnia aromat zielonych liści, zielonych bananów i nawet mięty ...
Mnogość różnorodnych wrażeń sprawia, że jest to wyjątkowa oliwa z oliwek

Dowiedz się więcej

Casas de Hualdo Oliwa Cornicabra Extra Virgin

Dzięki dużej staranności pracy młyna oraz starannej kontroli na każdym etapie produkcji, otrzymywana jest oliwa, która zawiera bardzo dużą ilość przeciwutleniaczy. Charakterystyczne aromaty zielonych liści i jabłek doskonale łączą się z pikantnymi nutami.
Cornicabra to oliwa z wielkim charakterem, który z biegiem czasu nie zanika. Doceniona i nagrodzona najwyższymi laurami.

Dowiedz się więcej


 

 

MASZ PYTANIE?
 
INFOLINIA: 0801 000 330
 
Ania:
+48 62 586 06 65
 
 
 
 
 

MOJE KONTO
E-mail:
Hasło:
 

KOSZYK
Ilość artykułów: 0
Wartość artykułów: 0,00 PLN
 
 

KALENDARZ KONESERA
 
IMIENINY:
 
Dzisiaj
Zenona i Weroniki
 
Jutro
Filipa i Amelii
 
Pojutrze
Olgi i Pelagii
 
  

Dostępny pod adresem www.winakonesera.pl sklep internetowy Wina Konesera prowadzony jest przez Plettac Distribution sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000207814. Spółka Plettac Distribution Sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 2,3 mln, opłacony w całości.
 
Dane adresowe/kontaktowe:
Plettac Distribution sp. z o.o.
Wina Konesera
ul. Kościuszki 31, 63-500 Ostrzeszów
NIP: 821-164-90-55
Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres info@winakonesera.pl lub pod numerem
telefonu: 62 586-06-65 lub 586-06-40 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

RODO - Ochrona danych osobowych