WYSZUKIWARKA
 

DOBIERZ WINO
 

NOWOŚĆ
 

SŁOWNIK KONESERA
 
 
 

 
WINESAVE - Pojemnik z gazem do ochrony wina prezentodajnia
Ocena: 5 (głosów: 2)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Zaloguj się aby ocenić produkt)

Czym jest WINESAVE?

Pojemnik Winesave wypełniony jest argonem, który wpuszczony do butelki wina, tworzy nieprzenikalną barierę, chroniącą wino przed utlenieniem, bez zmiany jego smaku i zapachu.
Argon jest gazem obojętnym – to znaczy w żaden sposób nie wpływa na nic, z czym ma kontakt. Argon jest cięższy od powietrza, opada na dół i tworzy powłokę na powierzchni wina, chroniąc je od powietrza.
Pojemnik Winesave wykorzystuje przełomową technologię, dzięki której ochrona wina przed popsuciem stała się prosta, wygodna i tania.

Nigdy więcej nie musisz się martwić, że wino zmarnuje się, jeżeli nie możesz go skończyć tego samego wieczoru. Dzięki WINESAVE możesz je wypić jeszcze po wielu tygodniach, mając pewność, że nie straci ono nic ze swojego smaku ani aromatu.

KORZYSCI DLA RESTAURACJI

Straty wina to ukryty koszt dla każdej restauracji. Wielu restauratorów szacuje, iż straty na winach serwowanych na kieliszki wynoszą około 10% - 15%. Dzięki Winesave takich strat można uniknąć.

Winesave umożliwia restauratorom oferowanie szerszej gamy win na kieliszki, nawet tych z wyższej półki. Dzięki Winesave, sommelier może otworzyć dowolną butelkę, wiedząc iż nawet jeśli się nie sprzeda, wino nie zmarnuje się.

Wymagania klientów rosną – cenią szeroką ofertę win na kieliszki i często odsyłają popsute czy też utlenione wina. Z drugiej strony, bez wątpienia będą skłonni zamówić drugi czy też trzeci kieliszek, jeśli zawsze smakuje tak, jakby butelka właśnie została otwarta.

Winesave w połączeniu ze stoperem do szampana może być również używane do win musujących.

Zastosowania Winesave nie kończą się na winach – z takim samym doskonałym skutkiem może być używany do mocniejszych alkoholi – single malt whiskey, win fortyfikowanych oraz koniaków.

GŁÓWNE CECHY WINESAVE:
* 100% spożywczego argonu
* najnowsza technologia
* atrakcyjne opakowany
* przyjazny dla środowiska oraz przeznaczony do recyklingu
* jeden pojemnik wystarcza na max 100 aplikacji

RECENZJE
Jansis Robinson, Master of Wine, publicysta dla Financial Times:
„... Pojawił się nowy i bardzo prosty produkt utrzymywania wina w butelce w najlepszym stanie . Wydaje się on być o wiele skuteczniejszy niż inne rozwiązania tego typu. Winesave to duży pojemnik pod ciśnieniem, wypełniony argonem. Próbowałam go na butelce bardzo delikatnego burgunda na przestrzeni tygodnia. Ten Australijski wynalazek może ocalić setki butelek wina.”

Dawn Davies, Główny Sommelier, Selfridges, Wielka Brytania
„Gdy po raz pierwszy spróbowałam Winesave, byłem pod wrażeniem jego skuteczności. Tani, fantastyczny produkt, który naprawdę działa i utrzymuje wino w najlepszym stanie przez długi czas. Bez wątpienia jest to obowiązkowy zakup dla każdego miłośnika win.”

„Od 6500 lat winiarze starali się ochronić wino przed utlenieniem. Na ironię, rozwiązanie było tuż pod naszym nosem, w postaci gazu obojętnego – argonu. […] Restauracje i bary wykorzystują drogie dyspensery argonu, aby chronić wino, ale do tej pory nie było sposobu, aby zrobić to we własnym domu. W końcu przyszedł przełom – dzięki wynalazkowi australijskiej firmy winesave możliwe jest zastosowanie argonu z pojemnika pod ciśnieniem. […] Korzystałem z winesave przez kilka miesięcy, używając go na wielu różnych winach – od młodych i aromatycznych białych do całkowicie dojrzałych czerwonych, nawet na rocznikowym porto z 1977 roku. Ani jedno wino nie straciło swojego smaku i aromatu. Nawet po kilkakrotnym otwieraniu i zakręcaniu, każde z win było jak nowootwarte, nawet po więcej niż dwóch miesiącach. Niektóre smakowały nawet lepiej.”
Curtis Marsh, magazyn winny Decanter

Art. nr: WINESAVE

PLN
117,00 z VAT
Towar chwilowo niedostępny  
 


DODAJ KOMENTARZ
Musisz się zalogować aby skomentować artykuł.
 

 
  Klienci, którzy kupili ten towar, kupili również:
Torba materiałowa z podziałkami na 3 but.
Kartonik Azur 1 butelka
Kartonik świąteczny w kolorze czerwonym
Malverno Rosso Terre di Chieti IGT
Kartonik czerwony z okienkiem na 1 butelkę
 

 

MASZ PYTANIE?
 
INFOLINIA: 0801 000 330
 
Ania:
+48 62 586 06 65
 
 
 
 
 

MOJE KONTO
E-mail:
Hasło:
 

KOSZYK
Ilość artykułów: 0
Wartość artykułów: 0,00 PLN
 
 

KALENDARZ KONESERA
 
IMIENINY:
 
Dzisiaj
Marceliny i Bonawentury
 
Jutro
Henryka i Włodzimierza
 
Pojutrze
Marii i Benedykta
 
  

Dostępny pod adresem www.winakonesera.pl sklep internetowy Wina Konesera prowadzony jest przez Plettac Distribution sp. z o.o., wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000207814. Spółka Plettac Distribution Sp. z o.o. posiada kapitał zakładowy w wysokości 2,3 mln, opłacony w całości.
 
Dane adresowe/kontaktowe:
Plettac Distribution sp. z o.o.
Wina Konesera
ul. Kościuszki 31, 63-500 Ostrzeszów
NIP: 821-164-90-55
Zapytania i reklamacje mogą być kierowane na adres info@winakonesera.pl lub pod numerem
telefonu: 62 586-06-65 lub 586-06-40 (opłata wg. cennika właściwego operatora).

RODO - Ochrona danych osobowych