O nas

Logo Wina Konesera

Wiele lat temu, za namową przyjaciół, zaczęliśmy smakować wino. Odkrywaliśmy tajemnice nowych gatunków i szczepów. Poszukiwaliśmy pełni smaku w różnych rejonach wszystkich kontynentów.

Dziś, po wielu latach: doświadczeń, podróży i rozmów z ludźmi możemy powiedzieć, że odkryliśmy część tajemnicy „boskiego napoju” i tą radością możemy dzielić się z Państwem. Swoją wiedzę i pasję zamieniliśmy w marzenia, z których wyrosło realne, konkretne przedsięwzięcie. I tak oto w 2006 roku otworzyliśmy stacjonarny sklep Wina Konesera. Przez lata pozyskiwaliśmy klientów, aż dojrzeliśmy do rebrandingu. 24 stycznia 2022 roku otworzyliśmy sklep w nowej lokalizacji, pod nowym logo. Z myślą o naszych klientach zebraliśmy zespół ludzi kompetentnych i kreatywnych, którzy podzielają nasze winiarskie zainteresowania. Ich wiedza pozwala pełnić funkcję doradców i przewodników po świecie wielu proponowanych przez nas trunków. Dewizą całego zespołu jest perfekcja organizacyjna, wsparta życzliwością i cierpliwością. Staramy się być najlepsi. Pracujemy przecież z koneserami. Razem zmieniamy smakowe preferencje Polaków. Odkryliśmy wina: Niemiec, Austrii, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Francji, Bułgarii i Chile. Przełamaliśmy granice uprzedzeń. Ciągle szukamy różnych odcieni smaku także wielu innych krajów, aby wspólnie z Państwem stawać się koneserami, podczas targów międzynarodowych czy prywatnych podróży. Naszą wiedzą dzielimy się podczas degustacji komentowanych.

Współpracujemy z winnicami na wyłączność na naszym rynku.

Dbamy również o oprawę dla koneserów, dlatego w ofercie posiadamy oliwy i octy balsamiczne, które również sami importujemy, a także oliwki, kapary czy suche przekąski oraz delikatesy: kawy, herbaty, słodkości.

Jednym z naszych największych atutów są zestawy prezentowe oraz vouchery. Zestawy tworzymy na każdą okazję. Największe nasilenie jest w sezonie jesienno-zimowym, kiedy to dbamy o naszych kontrahentów i w ich imieniu przygotowujemy podarunki dla pracowników i kontrahentów.