Praca

Pasjonujesz się winami? Lubisz pracę z ludźmi? Czekamy właśnie na Ciebie!

Sklep Wina Konesera poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:
– obsługa klientów detalicznych i b2b
– dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu
– praca z kasą fiskalną

Wymagania:
– wykształcenie min. Średnie
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– elastyczny grafik
– umowę o pracę lub zlecenie
– rabat pracowniczy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.
Wyślij swoje CV na adres praca@winakonesera.pl.

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych przez Wina Konesera Sp. z o.o., zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z udziałem w rekrutacji jest Wina Konesera Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrzeszowie, Plac Borek 10/U2, 63-500 Ostrzeszów; NIP: 5140352374; KRS: 0000830098; e-mail: ado@winakonesera.pl

Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych.