Napar korzenny Janat Paris Golden Moon Chai 100g
Napar korzenny Janat Paris Golden Moon Chai 100g

Napar korzenny Janat Paris Golden Moon Chai 100g

34,00 

Niezwykły czaj stworzony z szlachetnych składników pochodzących z Królestwa Bhutanu. W skład tej wyjątkowej kompozycji wchodzi czarna herbata liściasta z dodatkiem prażonego korzenia kurkumy, imbiru, mieszanki chai oraz nasion kardamonu.

Waga netto 100g

Salony-herbaciarnie (Salon de Thé) Janat Paris zlokalizowane są centrach Paryża oraz Tokio.

Herbaty są również okazjonalnie serwowane w restauracji na drugim poziomie Wieży Eiffla.

W roku 1872 powstała marka herbaty, której znakiem rozpoznawczym były egzotyczne aromaty i przyprawy korzenne. Nazwa pochodzi od imienia słynnego francuskiego podróżnika, kupca i przedsiębiorcy z końca XIX wieku.

Pan Janat Dores podróżował po świecie i sprowadzał do Paryża herbatę, przyprawy i kakao. W roku 1872 powstała marka herbaty, której znakiem rozpoznawczym były egzotyczne aromaty i przyprawy korzenne.

Symbolem marki są dwa koty, które należały do Pana Janata Doresa.

Kiedy miał powrócić z dalekich podróży do domu, jego rodzina dokładnie wiedziała, kiedy to nastąpi, bo ich koty wychodziły w tym dniu przed dom i czekały na swojego pana.

Herbata Janat Paris stworzona została w duchu XIX-wiecznej paryskiej przedsiębiorczości i ambicji, której symbolem jest Wieża Eiffla.

Napar korzenny Janat Paris Golden Moon Chai 100g EAN (GTIN) 4796015727426Napar korzenny Janat Paris Golden Moon Chai 100g Marka Janat

 

EAN: 4796015727426Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny SKU: HJ049-CLP Kategorie: ,