80-letni ocet balsamiczny Tradizionale Di Modena D.O.P. Extravecchio Superba (100ml)
80-letni ocet balsamiczny Tradizionale Di Modena D.O.P. Extravecchio Superba (100ml) w skrzynce
Skrzynka na 80-letni ocet balsamiczny

80-letni ocet balsamiczny Tradizionale Di Modena D.O.P. Extravecchio Superba (100ml)

1890,00 

Właściwości tego bardzo wysokiej jakości octu balsamicznego nie mają sobie równych. Kolor ciemnobrązowy, symfonia bogatych aromatów oraz intensywnych smak sprawią, że ten produkt docenią nawet najbardziej wytrawni koneserzy.

80-letni tradycyjny ocet balsamiczny z Modeny w 100% naturalny, nie zawierający żadnych sztucznych dodatków ani barwników. 

Octy balsamiczne z MODENY (IGP MODENA) można podzielić na 2 kategorie – naturalne i przemysłowe. Oba są mieszaniną gotowanego moszczu gronowego oraz octu winnego i dojrzewają przez 60 dni w drewnianych beczkach. Różnica polega na tym, że w przemysłowej produkcji już po 60 dniach ocet jest rozlewany do butelek i gotowy do sprzedaży, a by upodobnić go do octu balsamicznego naturalnego dodaje się do niego karmel (dla koloru), zagęstniki oraz by utrwalić – konserwanty.

WAŻNE! Octów balsamicznych NIE NALEŻY dozować/pić używając metalowej łyżeczki. Metal zmienia smak octu. Najlepiej wybrać łyżeczkę porcelanową lub plastikową. Elegancko zapakowany w drewnianą skrzynkę – idealny na nietuzinkowy prezent.

 

Octy od Antica Acetaia Cavedoni wyróżnia najwyższa jakość i tradycja. Warto zaznaczyć, że w latach 2020 i 2021 firma ta została zwycięzcą w plebiscycie Luxury Lifestyle Awards w kategorii The best Luxury Balsamic Vinegar in the world.

 

 

5-letni Ocet balsamiczny Modena IGP San Lorenzo Marka inny     

EAN: 8032706290074Dostępność: Duża ilość SKU: OCETAT80_100 Kategorie: ,