Zestaw win Podróż do RPA

Zestaw win Podróż do RPA

320,00 

SKU: Z010 Kategorie: ,

Wino Ayama Classic Chenin Blanc 2023

Słomkowy wygląd i doskonała ekspresja odmianowa. Bardzo intensywne aromat, od wiejskiego siana, kwiatów, owoców
tropikalnych i moreli, po przyprawy. Mnóstwo aromatów dojrzałych owoców. Kwasowość dobrze równoważona niskim poziomem cukru resztkowego. W ustach intensywne, zaokrąglone, dojrzała gruszka, długi i świeży finisz.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Wino Ayama Classic Pinotage 2019

Skoncentrowane rubinowo-karmazynowe wino, pełne owocowe wino z aromatami dojrzałych śliwek i wiśni, bogate z trwałym finiszem z aromatami przejrzałych jagód, czarnych porzeczek i ziemistym odcieniem, harmonijna równowaga i elegancka struktura.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Wino Simonsig Cabernet Sauvignon/Syrah 2020

Wykonane w nowoczesnym, owocowym stylu czerwonego wina. Na pierwszy plan wysuwają się intensywne perfumowane aromaty miękkich czerwonych owoców jagodowych. W kieliszku wyraźny profil owocowy malin, czerwonej wiśni i soczystych truskawek z nutą pikanterii.  Owocowa, miękka czerwona mieszanka, pikantna kwasowość i kremowe taniny rozlewają się po podniebieniu i nadają winu orzeźwiającą pijalność.a.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Wino Simonsig Chenin Blanc 2023

Ten żywy Chenin Blanc ma olśniewający, przejrzysty kolor i jest pełen aromatów owoców tropikalnych i pestkowych, od marakui i melona po brzoskwinię o żółtym miąższu. Na podniebieniu pięknie zbudowane z warstwami grejpfruta, gruszki i owoców tropikalnych. Żywa kwasowość nadaje świeżości i długości, dzięki czemu jest to wyjątkowe wino na lato. Jest to prawdziwy wyraz terroiru Simonsiga.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Wino Slanghoek Cellar Merlot 2021

Średnie z dobrze wkomponowanym dębem i wyczuwalnymi na podniebieniu aromatami morwy i keksu. Miękkie i przystępne taniny z dobrze zbalansowanym, owocowym finiszem.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Wino Slanghoek Cellar Pinotage 2020

Średnio treściwy z delikatnymi przyprawami w nosie i nadchodzącymi smakami czarnej wiśni i dojrzałej truskawki na podniebieniu. Posiada gładkie taniny i dobrze zaokrąglony, owocowy posmak.

Dostępność w sklepie:

Duża ilość

Duża ilość